Седмично разписание
2021-2022 уч. година
Седмично разписание 2 срок 2021-2022
В сила от 17.01.2022
1 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Математика
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
ИУЧ БЕЛ
Татяна Георгиева
|
2 |
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Татяна Георгиева
|
ИУЧ БЕЛ
Татяна Георгиева
|
3 |
Математика
Татяна Георгиева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Родинознание
Татяна Георгиева
|
ИУЧ Математика
Татяна Георгиева
|
4 |
Музика
Татяна Георгиева
|
Математика
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Изобразително изкуство
Татяна Георгиева
|
Музика
Татяна Георгиева
|
5 |
Час на класа
Татяна Георгиева
|
Технологии и предприемачество
Татяна Георгиева
|
Спортни дейности
13.05-13.40
Красимир Кръстев
|
Изобразително изкуство
Татяна Георгиева
|
ÃÂ |
1 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Мариета Панева
|
Математика
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Математика
Мариета Панева
|
ИУЧ БЕЛ
Мариета Панева
|
2 |
Български език и литература
Мариета Панева
|
Музика
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
ИУЧ БЕЛ
Мариета Панева
|
3 |
Математика
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Родинознание
Мариета Панева
|
ИУЧ Математика
Мариета Панева
|
4 |
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Математика
Мариета Панева
|
Изобразително изкуство
Мариета Панева
|
Музика
Мариета Панева
|
5 |
Час на класа
Мариета Панева
|
Технологии и предприемачество
Мариета Панева
|
Спортни дейности
15.20-15.55
Красимир Кръстев
|
Изобразително изкуство
Мариета Панева
|
. |
2 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Математика
Зарка Гайдарова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
ИУЧ Математика
Зарка Гайдарова
|
2 |
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Зарка Гайдарова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
ИУЧ БЕЛ
Зарка Гайдарова
|
3 |
Изобразително изкуство
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Математика
Зарка Гайдарова
|
ИУЧ БЕЛ
Зарка Гайдарова
|
4 |
Изобразително изкуство
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Музика
Зарка Гайдарова
|
Технологии и предприемачество
Зарка Гайдарова
|
5 |
Час на класа
Зарка Гайдарова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Музика
Зарка Гайдарова
|
Родинознание
Зарка Гайдарова
|
Спортни дейности
13.05-13.40
Красимир Кръстев
|
2 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Славка Иванова
|
Математика
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
ИУЧ Математика
Славка Иванова
|
2 |
Български език и литература
Славка Иванова
|
Технологии и предприемачество
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Математика
Славка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Славка Иванова
|
3 |
Изобразително изкуство
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Математика
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Славка Иванова
|
4 |
Изобразително изкуство
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Музика
Славка Иванова
|
Родинознание
Славка Иванова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
5 |
Час на класа
Славка Иванова
|
Музика
Славка Иванова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Спортни дейности
15.20-15.55
Красимир Кръстев
|
3 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Десислава Бейска
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
ИУЧ Човек и общ.
Десислава Бейска
|
2 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Математика
Десислава Бейска
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
ИУЧ БЕЛ
Десислава Бейска
|
3 |
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Човекът и обществото
Десислава Бейска
|
ИУЧ Математика
Десислава Бейска
|
4 |
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Математика
Десислава Бейска
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Изобразително изкуство
Десислава Бейска
|
5 |
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Човекът и обществото
Десислава Бейска
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Технологии и предприемачество
Десислава Бейска
|
Изобразително изкуство
Десислава Бейска
|
6 |
Час на класа
Десислава Бейска
|
Музика
Десислава Бейска
|
Човекът и природата
Десислава Бейска
|
Спортни дейности
13.45- 14.25
Красимир Кръстев
|
. |
3 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Човекът и природата
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
ИУЧ БЕЛ
Даниела Велчева
|
2 |
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
3 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Човекът и обществото
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Човекът и обществото
Даниела Велчева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
4 |
Математика
Даниела Велчева
|
Математика
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Изобразително изкуство
Даниела Велчева
|
ИУЧ Математика
Даниела Велчева
|
5 |
Музика
Даниела Велчева
|
Технологии и предприемачество
Даниела Велчева
|
Математика
Даниела Велчева
|
Изобразително изкуство
Даниела Велчева
|
ИУЧ Човек и общ.
Даниела Велчева
|
6 |
Час на класа
Даниела Велчева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.00 - 14.40 Красимир Кръстев
|
. |
. |
. |
. |
4 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
ИУЧ Математика
Ваня Недкова
|
2 |
Математика
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Математика
Ваня Недкова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
3 |
Технологии и предприемачество
Ваня Недкова
|
Математика
Ваня Недкова
|
Изобразително изкуство
Ваня Недкова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
4 |
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Изобразително изкуство
Ваня Недкова
|
Музика
Ваня Недкова
|
ИУЧ БЕЛ
Ваня Недкова
|
5 |
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Ваня Недкова
|
Човекът и обществото
Ваня Недкова
|
Музика
Ваня Недкова
|
6 |
Час на класа
Ваня Недкова
|
Човекът и природата
Ваня Недкова
|
Човекът и природата
Ваня Недкова
|
Спортни дейности
16.05 ч. - 16.45 Красимир Кръстев
|
. |
4 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Анка Йовчева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Човекът и обществото
Анка Йовчева
|
ИУЧ Математика
Анка Йовчева
|
2 |
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Анка Йовчева
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Математика
Анка Йовчева
|
ИУЧ БЕЛ
Анка Йовчева
|
3 |
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Изобразително изкуство
Анка Йовчева
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Музика
Анка Йовчева
|
4 |
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Изобразително изкуство
Анка Йовчева
|
Музика
Анка Йовчева
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
5 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Математика
Анка Йовчева
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Технологии и предприемачество
Анка Йовчева
|
6 |
Час на класа
Анка Йовчева
|
Човекът и природата
Анка Йовчева
|
Човекът и природата
Анка Йовчева
|
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.00- 14.40 Красимир Кръстев
|
. |
. |
. |
Седмично разписание 1 срок 2021-2022
1 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Математика
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
ИУЧ БЕЛ
Татяна Георгиева
|
2 |
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Татяна Георгиева
|
ИУЧ БЕЛ
Татяна Георгиева
|
3 |
Математика
Татяна Георгиева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Родинознанние
Татяна Георгиева
|
ИУЧ Математика
Татяна Георгиева
|
4 |
Музика
Татяна Георгиева
|
Математика
Татяна Георгиева
|
Български език и литература
Татяна Георгиева
|
Изобразително изкуство
Татяна Георгиева
|
Музика
Татяна Георгиева
|
5 |
Час на класа
Татяна Георгиева
|
Технологии и предприемачество
Татяна Георгиева
|
Спортни дейности
13.05-13.40
Красимир Кръстев
|
Изобразително изкуство
Татяна Георгиева
|
. |
1 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Мариета Панева
|
Математика
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Математика
Мариета Панева
|
ИУЧ БЕЛ
Мариета Панева
|
2 |
Български език и литература
Мариета Панева
|
Музика
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
ИУЧ БЕЛ
Мариета Панева
|
3 |
Математика
Мариета Панева
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Родинознанние
Мариета Панева
|
ИУЧ Математика
Мариета Панева
|
4 |
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Мариета Панева
|
Математика
Мариета Панева
|
Изобразително изкуство
Мариета Панева
|
Музика
Мариета Панева
|
5 |
Час на класа
Мариета Панева
|
Технологии и предприемачество
Мариета Панева
|
Спортни дейности
15.20-15.55
Красимир Кръстев
|
Изобразително изкуство
Мариета Панева
|
. |
2 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
ИУЧ Математика
Зарка Гайдарова
|
2 |
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Зарка Гайдарова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
ИУЧ БЕЛ
Зарка Гайдарова
|
3 |
Математика
Зарка Гайдарова
|
Математика
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Математика
Зарка Гайдарова
|
ИУЧ БЕЛ
Зарка Гайдарова
|
4 |
Изобразително изкуство
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Музика
Зарка Гайдарова
|
Технологии и предприемачество
Зарка Гайдарова
|
5 |
Час на класа
Зарка Гайдарова
|
Български език и литература
Зарка Гайдарова
|
Музика
Зарка Гайдарова
|
Родинознанние
Зарка Гайдарова
|
Спортни дейности
13.05-13.40
Красимир Кръстев
|
2 б, сутрин
ÃÃÂ |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Славка Иванова
|
Математика
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
ИУЧ Математика
Славка Иванова
|
2 |
Български език и литература
Славка Иванова
|
Технологии и предприемачество
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Математика
Славка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Славка Иванова
|
3 |
Математика
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Математика
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Славка Иванова
|
4 |
Музика
Славка Иванова
|
Български език и литература
Славка Иванова
|
Музика
Славка Иванова
|
Родинознанние
Славка Иванова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
5 |
Час на класа
Славка Иванова
|
Изобразително изкуство
Славка Иванова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Спортни дейности
15.20-15.55
Красимир Кръстев
|
3 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Десислава Бейска
|
Математика
Десислава Бейска
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Човекът и обществото
Десислава Бейска
|
2 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Математика
Десислава Бейска
|
ИУЧ БЕЛ
Десислава Бейска
|
3 |
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Музика
Десислава Бейска
|
ИУЧ Математика
Десислава Бейска
|
4 |
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Математика
Десислава Бейска
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Изобразително изкуство
Десислава Бейска
|
5 |
Български език и литература
Десислава Бейска
|
Човекът и обществото
Десислава Бейска
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Технологии и предприемачество
Десислава Бейска
|
Изобразително изкуство
Десислава Бейска
|
6 |
Час на класа
Десислава Бейска
|
Музика
Десислава Бейска
|
Човекът и природата
Десислава Бейска
|
Спортни дейности
13.45â 14.25
Красимир Кръстев
|
. |
3 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Човекът и природата
Даниела Велчева
|
Математика
Даниела Велчева
|
ИУЧ БЕЛ
Даниела Велчева
|
2 |
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
3 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Човекът и обществото
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
ИУЧ Математика
Даниела Велчева
|
4 |
Математика
Даниела Велчева
|
Математика
Даниела Велчева
|
Български език и литература
Даниела Велчева
|
Изобразително изкуство
Даниела Велчева
|
Човекът и обществото
Даниела Велчева
|
5 |
Музика
Даниела Велчева
|
Технологии и предприемачество
Даниела Велчева
|
Математика
Даниела Велчева
|
Изобразително изкуство
Даниела Велчева
|
Музика
Даниела Велчева
|
6 |
Час на класа
Даниела Велчева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Спортни дейности
16.05 â 16.45
Красимир Кръстев
|
. |
4 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
ИУЧ Математика
Ваня Недкова
|
2 |
Математика
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Математика
Ваня Недкова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
3 |
Технологии и предприемачество
Ваня Недкова
|
Математика
Ваня Недкова
|
Изобразително изкуство
Ваня Недкова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
4 |
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Човекът и природата
Ваня Недкова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
ИУЧ БЕЛ
Ваня Недкова
|
5 |
Български език и литература
Ваня Недкова
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Ваня Недкова
|
Човекът и обществото
Ваня Недкова
|
ИУЧ БЕЛ
Ваня Недкова
|
6 |
Час на класа
Ваня Недкова
|
Човекът и природата
Ваня Недкова
|
Музика
Ваня Недкова
|
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.00â 14.40 Красимир Кръстев
|
. |
. |
. |
4 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Анка Йовчева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
ИУЧ Математика
Анка Йовчева
|
2 |
Физическо възпитание и спорт
Красимир Кръстев
|
Математика
Анка Йовчева
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Математика
Анка Йовчева
|
ИУЧ БЕЛ
Анка Йовчева
|
3 |
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Технологии и предприемачество
Анка Йовчева
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
ИУЧ БЕЛ
Анка Йовчева
|
4 |
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Математика
Анка Йовчева
|
Човекът и обществото
Анка Йовчева
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
5 |
Компютърно моделиране
Милена Костадинова
|
Български език и литература
Анка Йовчева
|
Човекът и природата
Анка Йовчева
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Изобразително изкуство
Анка Йовчева
|
6 |
Час на класа
Анка Йовчева
|
Човекът и природата
Анка Йовчева
|
Музика
Анка Йовчева
|
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.00â 14.40 Красимир Кръстев
|
. |
. |
. |
. |
. |
Последно променен на Петък, 04 Февруари 2022 15:15 |
|
V-VII класове
Седмично разписание
2021-2022 уч. година
Седмично разписание 2 срок
В сила от 02.02.2022
5 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
ИУЧ БЕЛ
Михаела Антова
|
2 |
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
3 |
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
История и цивилизация
Деян Стефанов Караджов
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Компютърно мод. и ИТ 1 група
Десислава Йорданова
Компютърно мод. и ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
4 |
Математика
Тодорка Иванова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
5 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Технологии и предприемачество
Стефан Печикамъков
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
6 |
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
История и цивилизация
Деян Стефанов Караджов
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
7 |
Час на класа
Михаела Антова
|
. |
Спортни дейности
16.10- 16.55 Ивайло Караиванов
|
. |
. |
5 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Стоянка Николова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Математика
Стоянка Николова
|
2 |
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
ИУЧ Математика
Стоянка Николова
|
3 |
Музика
Стефан Печикамъков
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
4 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
История и цивилизация
Деян Стефанов Караджов
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
ИУЧ БЕЛ
Михаела Антова
|
5 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Технологии и предприемачество
Стефан Печикамъков
|
6 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
История и цивилизация
Деян Стефанов Караджов
|
Чужд език - АЕ
Диана Николова
|
Компютърно мод. и ИТ 1 група
Десислава Йорданова
Компютърно мод. и ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
7 |
Час на класа
Евдокия Карагеоргиева
|
. |
. |
Спортни дейности
16.10- 16.55
Ивайло Караиванов
|
. |
6 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
2 |
Математика
Ваня Рускова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
3 |
Български език и литература
Петя Русева
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Математика
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
4 |
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Математика
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Математика
Ваня Рускова
|
ИУЧ Математика
Ваня Рускова
|
5 |
История и цивилизация
Петя Русева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
6 |
Музика
Стефан Печикамъков
|
Информационни технологии1 група
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
ИУЧ БЕЛ
Петя Русева
|
7 |
Час на класа
Петя Русева
|
Спортни дейности
16.10- 16.55
Еленка Йотова
|
. |
. |
. |
6 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Петя Русева
|
Информационни технологии1 група
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
ИУЧ Математика
Ваня Рускова
|
2 |
Български език и литература
Петя Русева
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
3 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Математика
Ваня Рускова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Математика
Ваня Рускова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
4 |
Математика
Ваня Рускова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Математика
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
5 |
Човекът и природата
Ваня Рускова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстева
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
ИУЧ БЕЛ
Петя Русева
|
6 |
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
Човекът и природата
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
7 |
Час на класа
Пламена Кръстeва
|
. |
Спортни дейности
16.10- 16.55
Еленка Йотова
|
. |
. |
6 в, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Пепа Колева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
2 |
Български език и литература
Пепа Колева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
3 |
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Математика
Стоянка Николова
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Математика
Стоянка Николова
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
4 |
Математика
Стоянка Николова
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
ИУЧ Математика
Стоянка Николова
|
5 |
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
6 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Информационни технологии1 група
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
7 |
Час на класа
Стоянка Николова
|
. |
. |
Спортни дейности
16.10- 16.55
Еленка Йотова
|
. |
7 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
2 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Информационни технологии1 група
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
ИУЧ БЕЛ
Михаела Антова
|
3 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
4 |
Технологии
Валентина Маринова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
5 |
Математика
Тодорка Иванова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
6 |
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
7 |
Час на класа
Тодорка Иванова
|
Спортни дейности
13.40-14.25 Ивайло Караиванов
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
. |
. |
7 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
2 |
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Информационни технологии1 група
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Музика
Нели Атанасова
|
3 |
История и цивилизация
Деян Караджов
|
Чужд език - АЕ
Пламена Кръстeва
|
ИУЧ ИТ 1 група
Милена Костадинова
ИУЧ ИТ 2 група
Ваня Христова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
4 |
Технологии
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
5 |
Български език и литература
Пепа Колева
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
6 |
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
7 |
Час на класа
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
. |
Спортни дейности
13.40-14.25
Ивайло Караиванов
|
. |
Седмично разписание 1 срокÂ
5 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
ИУЧ БЕЛ
Михаела Антова
|
2 |
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
3 |
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Компютърно мод. и ИТ
Десислава Йорданова
Компютърно мод. и ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
4 |
Математика
Тодорка Иванова
|
Технологии и предприемачество
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
ИУЧ Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Компютърно мод. и ИТ
Десислава Йорданова
Компютърно мод. и ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
5 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
6 |
Първи чужд език
Диана Николова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Технологии и предприемачество
Стефан Печикамъков
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
7 |
Час на класа
Михаела Антова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Спортни дейности
16.10â 16.55
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
5 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Стоянка Николова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Математика
Стоянка Николова
|
ИУЧ Математика
Стоянка Николова
|
2 |
Музика
Стефан Печикамъков
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
ИУЧ Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
3 |
Първи чужд език
Диана Николова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
ИУЧ БЕЛ
Михаела Антова
|
4 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Технологии и предприемачество
Стефан Печикамъков
|
5 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Технологии и предприемачество
Стефан Печикамъков
|
Компютърно мод. и ИТ
Десислава Йорданова
Компютърно мод. и ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
6 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Първи чужд език
Диана Николова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
Компютърно мод. и ИТ
Десислава Йорданова
Компютърно мод. и ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
7 |
Час на класа
Евдокия Карагеоргиева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
. |
Спортни дейности
16.10â 16.55
Ивайло Караиванов
|
. |
6 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Математика
Ваня Рускова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
2 |
Математика
Ваня Рускова
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
ИУЧ Човекът и природата
Василка Стоянова
|
3 |
Български език и литература
Петя Русева
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Математика
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
4 |
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Математика
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
ИУЧ Математика
Ваня Рускова
|
5 |
История и цивилизация
Петя Русева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
6 |
Музика
Стефан Печикамъков
|
Информационни технологии
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
ИУЧ БЕЛ
Петя Русева
|
7 |
Час на класа
Петя Русева
|
Спортни дейности
16.10â 16.55
Еленка Йотова
|
. |
. |
. |
6 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Петя Русева
|
Информационни технологии
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Човекът и природата
Ваня Рускова
|
2 |
Български език и литература
Петя Русева
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
ИУЧ Математика
Ваня Рускова
|
3 |
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Математика
Ваня Рускова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Математика
Ваня Рускова
|
ИУЧ БЕЛ
Петя Русева
|
4 |
Математика
Ваня Рускова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Математика
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
5 |
Човекът и природата
Ваня Рускова
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Български език и литература
Петя Русева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
6 |
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
Човекът и природата
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
ИУЧ История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
7 |
Час на класа
Пламена Кръстeва
|
. |
Спортни дейности
16.10â 16.55
Еленка Йотова
|
. |
. |
6 в, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Пепа Колева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
2 |
Български език и литература
Пепа Колева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
3 |
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Математика
Стоянка Николова
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Математика
Стоянка Николова
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
4 |
Математика
Стоянка Николова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
ИУЧ Математика
Стоянка Николова
|
5 |
Първи чужд език
Мария Краева
|
История и цивилизация
Петя Русева
|
Технологии и предприемачество
Валентина Маринова
|
Човекът и природата
Василка Стоянова
|
ИУЧ История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
6 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Информационни технологии
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
7 |
Час на класа
Стоянка Николова
|
. |
. |
. |
. |
7 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
2 |
Математика
Тодорка Иванова
|
Информационни технологии
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
3 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Български език и литература
Михаела Антова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
4 |
Български език и литература
Михаела Антова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Михаела Антова
|
5 |
Музика
Стефан Печикамъков
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
6 |
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Технологии
Валентина Маринова
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
7 |
Час на класа
Тодорка Иванова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Спортни дейности
16.10â 16.55
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
7 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Музика
Нели Атанасова
|
2 |
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
3 |
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
Информационни технологии
Милена Костадинова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
4 |
Технологии
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Музика
Нели Атанасова
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
5 |
Български език и литература
Пепа Колева
|
Български език и литература
Пепа Колева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
6 |
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Първи чужд език
Пламена Кръстeва
|
7 |
Час на класа
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
. |
Спортни дейности
13.40-14.25
Ивайло Караиванов
|
. |
* |
Последно променен на Петък, 04 Февруари 2022 15:41 |
Средно образование 2021-2022 година |
|
|
|
Седмично разписание
2021-2022 уч. година
Седмично разписание 2 срок
В сила от 02.02.2022
8 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
2 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
3 |
Информатика 1 група
Десислава Йорданова
Информатика 2 група
Ваня Христова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
4 |
Информатика1 група
Десислава Йорданова
Информатика 2 група
Ваня Христова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
5 |
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Информационни технологии1 група
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Милена Костадинова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Стоянка Николова
|
6 |
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
7 |
Час на класа
Даниела Кенарева
|
. |
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Философия
Деян Караджов
|
Спортни дейности
13.40-14.25
Ивайло Караиванов
|
8 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Информационни технологии 1 група
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Милена Костадинова
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
2 |
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
3 |
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
4 |
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Математика
Стоянка Николова
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Математика
Стоянка Николова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
5 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Философия
Деян Караджов
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
6 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
ИУЧ Изобр. изк.
Валентина Маринова
ИУЧ Музика
Стефан Печикамъков
|
Математика
Стоянка Николова
|
7 |
. |
Час на класа
Стефан Печикамъков
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
ИУЧ Музика
Стефан Печикамъков
ИУЧ Из.изк.2
Валентина Маринова
|
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20 Ивайло Караиванов
|
. |
. |
9 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
2 |
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
ИУЧ биология
Даниела Кенарева
|
3 |
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
4 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
5 |
Информационни технологии1 група
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
II чужд език Испански език
Валентина Димова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
6 |
Математика
Стоянка Николова
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
II чужд език Испански език
Валентина Димова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Философия
Евдокия Карагеоргиева
|
7 |
Час на класа
Еленка Йотова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Спортни дейности
13.40-14.25
Еленка Йотова
|
. |
10 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
История и цивилизация
История
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
2 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
История и цивилизация
Деян Караджов
|
3 |
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
II чужд език Испански език
Валентина Димова
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
4 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
II чужд език Испански език
Валентина Димова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Информационни технологии1 група
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
5 |
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
6 |
ИУЧ Информатика 1 група
Десислава Йорданова
ИУЧ Информатика 2 гр.
Ваня Христова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
ИУЧ Английски език
Мария Краева
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
7 |
Час на класа
Ивайло Караиванов
|
Философия
Евдокия Карагеоргиева
|
. |
Философия
Евдокия Карагеоргиева
|
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20 Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
. |
11 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-2 гр.
Ваня Христова
|
Гражданско образование
История
|
II чужд език Испански език
Валентина Димова
|
Биология Модул 2 Многокл.орг
Даниела Кенарева
|
Информат.Избираем модул Практикум-1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Избираем модул Практикум-2 гр.
Ваня Христова
|
2 |
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-2 гр.
Ваня Христова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
II чужд език Испански език
Валентина Димова
|
Математика
Стоянка Николова
|
ИТИзбираем модул Дигитални технологии-1 гр.
Десислава Йорданова
ИТИзбираем модул Дигитални технологии-2 гр.
Ваня Христова
|
3 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-2 гр.
Ваня Христова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 2гр.
Ваня Христова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
4 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул2-Стуктури от данни-2 гр.
Ваня Христова
|
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 2гр.
Ваня Христова
|
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 2гр.
Ваня Христова
|
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
5 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Биология Модул 2 Многокл.орг
Даниела Кенарева
|
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 2 Мултимедия - 2гр.
Ваня Христова
|
Философия Модул4Социална психология
Философия
|
Биология Модул 2 Многокл.орг
Даниела Кенарева
|
6 |
Чужд език - АЕ
Мария Краева
|
Философия Модул3Култура на мисленето
Философия
|
Биология Модул 2 Многокл.орг.
Даниела Кенарева
|
Философия Модул4Социална психология
Философия
|
Биология Избораем модул Осн.структурно ф.
Даниела Кенарева
|
7 |
Час на класа
Красимир Александров
|
Философия Модул3Култура на мисленето
Философия
|
. |
Философия Избираем модул
Философия
|
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20 Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
12 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Биология Модул 2 Многокл. орг.
Даниела Кенарева
|
Биология Модул 2 Многокл. орг.
Даниела Кенарева
|
РЕ Модул3 Език и култ.
Екатерина Георгиева
|
ИУЧ ИТ 1 група
Десислава Йорданова
ИУЧ ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
Биология Избираем модул
Даниела Кенарева
|
2 |
Биология Модул 3 Биосфера
Даниела Кенарева
|
Биология Модул 4 Еволюция
Даниела Кенарева
|
РЕ Модул4 Езикови практики
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
3 |
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
РЕ Избираем модул
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
ИУЧ БЕЛ
Красимир Александров
|
4 |
Чужд език - АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
РЕ Модул1 Устно общуване
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
АЕ Модул4 Култура и межд.общъване
Аделина Райкова-Костова
|
Гражданско обр.
История
|
5 |
Втори чужд език Руски език
Екатерина Георгиева
|
РЕ Модул2 Писмено общуване
Екатерина Георгиева
|
АЕ Модул2 Писмено общуване
Аделина Райкова-Костова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
АЕ Избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
6 |
Втори чужд език Руски език
Екатерина Георгиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
АЕ Модул 3 Езикът чрез лит.
Аделина Райкова-Костова
|
АЕ Избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
АЕ Избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
7 |
Час на класа
Милена Костадинова
|
АЕ Модул1 Устно общуване
Аделина Райкова-Костова
|
Виртуална биология 2 иновативен предмет
Ваня Христова
|
Биология Избираем модул
Даниела Кенарева
|
Спортни дейности
14.35-15.20
Ивайло Караиванов
|
*
Седмично разписание 1 срок
8 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
2 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
3 |
Информатика
Десислава Йорданова
Информатика 2 група
Ваня Христова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
4 |
Информатика
Десислава Йорданова
Информатика 2 група
Ваня Христова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
5 |
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Информационни технологии
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Милена Костадинова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Стоянка Николова
|
6 |
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
7 |
Час на класа
Даниела Кенарева
|
. |
1 ЧЕ AE гр 2
Пламена Кръстeва
|
Философия
Симеон Тодоров
|
Спортни дейности
13.40-14.25
Ивайло Караиванов
|
8 б, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Информационни технологии
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Милена Костадинова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
2 |
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
3 |
Първи чужд език
Мария Краева
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
4 |
Първи чужд език
Мария Краева
|
Математика
Стоянка Николова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Математика
Стоянка Николова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
5 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Философия
Симеон Тодоров
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
6 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
ИУЧ Изобр. изк.
Валентина Маринова
ИУЧ Музика
Стефан Печикамъков
|
Математика
Стоянка Николова
|
7 |
. |
Час на класа
Стефан Печикамъков.
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова.
|
ИУЧ Музика
Стефан Печикамъков
ИУЧ Из.изк.2
Валентина Маринова
|
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
9 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
2 |
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
ИУЧ биолгия
Даниела Кенарева
|
Музика
Нели Атанасова
|
3 |
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
4 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
ИУЧ биолгия
Даниела Кенарева
|
5 |
Информационни технологии
Десислава Йорданова
Инф.техн.2 група
Ваня Христова
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
II чужд език Испански език
ИЕ
|
Математика
Стоянка Николова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
6 |
Математика
Стоянка Николова
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
II чужд език Испански език
ИЕ
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Философия
Евдокия Карагеоргиева
|
7 |
Час на класа
Еленка Йотова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Спортни дейности
13.40-14.25
Еленка Йотова
|
. |
10 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
История и цивилизация
Симеон Тодоро.
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
2 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Математика
Тодорка Иванова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
3 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
II чужд език Испански език
ИЕ
|
История и цивилизация
Симеон Тодоров
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
4 |
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
II чужд език Испански език
ИЕ
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
5 |
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ Английски език
Мария Краева
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
6 |
ИУЧ Информатика
Десислава Йорданова
ИУЧ Информатика 2 гр.
Ваня Христова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
ИУЧ Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ БЕЛ
Пепа Колева
|
7 |
Час на класа
Ивайло Караиванов
|
Философия
Евдокия Карагеоргиева
|
. |
Философия
Евдокия Карагеоргиева
|
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20 Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
. |
11 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -2 гр.
Ваня Христова
|
Гражданско образование
Симеон Тодоров.
|
II чужд език Испански език
ИЕ.
|
Биология Модул 1Клетката
Даниела Кенарева.
|
Информат.Избираем модул Практикум-1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Избираем модул Практикум-2 гр.
Ваня Христова
|
2 |
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -2 гр.
Ваня Христова
|
Български език и литература
Красимир Александров.
|
II чужд език Испански език
ИЕ.
|
Математика
Стоянка Николова.
|
ИТИзбираем модул Дигитални технологии-1 гр.
Десислава Йорданова
ИТИзбираем модул Дигитални технологии-2 гр.
Ваня Христова
|
3 |
Български език и литература
Красимир Александров.
|
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -2 гр.
Ваня Христова
|
Математика
Стоянка Николова.
|
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни2 гр.
Ваня Христова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караивано
|
4 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -1 гр.
Десислава Йорданова
Информат.Mодул1 -Обектно ориент. -2 гр.
Ваня Христова
|
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни2 гр.
Ваня Христова
|
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни2 гр.
Ваня Христова
|
Първи чужд език
Мария Краева
|
5 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Биология Модул 1Клетката
Даниела Кенарева
|
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни1 гр.
Десислава Йорданова
Инф. техн. Модул 1 Обраб. и анализ на данни2 гр.
Ваня Христова
|
Философия Модул1 История на идеите
Философия
|
Биология Модул 1Клетката
Даниела Кенарева
|
6 |
Първи чужд език
Мария Краева
|
Философия Модул1 История на идеите
Философия
|
Биология Модул 1Клетката
Даниела Кенарева
|
Философия Модул1 История на идеите
Философия
|
Биология Избораем модул Осн.структурно ф.
Даниела Кенарева
|
7 |
Час на класа
Красимир Александров
|
Философия Модул1 История на идеите
Философия
|
. |
Философия Избираем модул
Философия
|
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
12 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Биология Модул 2 Многокл. орг.
Даниела Кенарева
|
Биология Модул 2 Многокл. орг.
Даниела Кенарева
Даниела Кенарева
|
РЕ Модул3 Език и култ.
Екатерина Георгиева
|
ИУЧ ИТ
Десислава Йорданова
ИУЧ ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
Биология Избираем модул
Даниела Кенарева
|
2 |
Биология Модул 3 Биосфера
Даниела Кенарева
|
Биология Модул 4 Еволюция
Даниела Кенарева
|
РЕ Модул4 Езикови практики
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
3 |
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
РЕ Избираем модул
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
ИУЧ БЕЛ
Красимир Александров
|
4 |
Първи чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
РЕ Модул1 Устно общуване
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Гражданско обр.
Симеон Тодоров
|
Математика
Тодорка Иванова
|
5 |
Втори чужд език Руски език
Екатерина Георгиева
|
РЕ Модул2 Писмено общуване
Екатерина Георгиева
|
АЕ Модул2 Писмено общуване
Аделина Райкова-Костова
|
АЕ Модул4 Култура и межд.общъване
Аделина Райкова-Костова
|
АЕ Избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
6 |
Втори чужд език Руски език
Екатерина Георгиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
АЕ Модул 3 Езикът чрез лит.
Аделина Райкова-Костова
|
АЕ Избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
АЕ Избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
7 |
Час на класа
Милена Костадинова
|
АЕ Модул1 Устно общуване
Аделина Райкова-Костова
|
Виртуална биология иновативен предмет
Даниела Кенарева
|
Биология Избираем модул
Даниела Кенарева
|
Спортни дейности
14.35-15.20
Ивайло Караиванов
|
Седмично разписание
Седмично разписание II срок 2020-2021
8 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Математика
Стоянка Николова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
2 |
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
3 |
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Информатика 2 гр.
Ваня Христова
Информатика1гр.
Десислава Йорданова
|
4 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
Музика
Нели Атанасова
|
Информатика 2 гр.
Ваня Христова
Информатика1гр.
Десислава Йорданова
|
5 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Стоянка Николова
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
6 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1 група
Десислава Йорданова
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
1 ЧЕ АЕ
Пламена Кръстeва
|
7 |
Час на класа
Еленка Йотова
|
Философия
Венелин Кацов
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
. |
. |
. |
Спортни дейности
14:35-15:20
Еленка Йотова
|
. |
. |
. |
. |
9 а, сутрин
, |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
ИУЧ АЕ
Боряна Кирилова
|
Философия
Венелин Кацов
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
2 |
Химия и ООС
Василка Стоянова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
3 |
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
4 |
II ЧЕ ИЕ
Венелина Дюлгерова
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Химия и ООС
Василка Стоянова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
5 |
II ЧЕ ИЕ
Венелина Дюлгерова
|
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1 група
Десислава Йорданова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
6 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
7 |
Час на класа
Ивайло Караиванов
|
Химия и ООС
Василка Стоянова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
. |
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20 Ивайло Караиванов
|
. |
. |
10 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
I чужд език
Боряна Кирилова
|
Философия
Венелин Кацов
|
ИУЧ ИТ
Ваня Христова
ИУЧ ИТ 2 гр.
Десислава Йорданова
|
Химия и ООС
Василка Стоянова
|
2 |
ИУЧ Информ. 2 гр.
Ваня Христова
ИУЧ информ.1 гр.
Десислава Йорданова
|
Математика
Стоянка Николова
|
Математика
Стоянка Николова
|
ИУЧ ИТ 2 гр.
Ваня Христова
ИУЧ ИТ 1 гр.
Десислава Йорданова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
3 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Химия и ООС
Василка Стоянова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
4 |
I чужд език
Боряна Кирилова
|
Философия
Венелин Кацов
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
5 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
ИУЧ АЕ
Боряна Кирилова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1 група
Десислава Йорданова
|
6 |
II ЧЕ ИЕ
Венелина Дюлгерова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
ИУЧ ИТ 2 гр.
Ваня Христова
ИУЧ ИТ 1 гр.
Десислава Йорданова
|
7 |
II ЧЕ ИЕ
Венелина Дюлгерова
|
Час на класа
Росица Петрова
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
15:30-16:15
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
11 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
II чужд език РЕ
Екатерина Георгиева
|
ИУЧ История
Росица Петрова
|
ИУЧ Биол.
Даниела Кенарева
|
ИУЧ Биол.
Даниела Кенарева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
2 |
II чужд език РЕ
Екатерина Георгиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Гражданско образ
Венелин Кацов
|
ИУЧ Биол.
Даниела Кенарева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
3 |
Математика
Тодорка Иванова
|
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
4 |
ИУЧ Биол.
Даниела Кенарева
|
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ Руски език
Екатерина Георгиева
|
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ Руски език
Екатерина Георгиева
|
5 |
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ Биол.
Даниела Кенарева
|
ИУЧ Руски език
Екатерина Георгиева
|
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ Руски език
Екатерина Георгиева
|
6 |
I чужд език
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ Биол.
Даниела Кенарева
|
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧ Руски език
Екатерина Георгиева
|
7 |
Час на класа
Милена Костадинова
|
. |
ИУЧ АЕ
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧФиз.възп.и сп
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
. |
12 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1група
Милена Костадинова
|
II чужд език РЕ
Екатерина Георгиева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1 група
Милена Костадинова
|
2 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1 група
Милена Костадинова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Инф. технологии 2 гр.
Ваня Христова
ИТ 1 група
Милена Костадинова
|
3 |
II чужд език
РЕ
Екатерина Георгиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
I чужд език
Боряна Кирилова
|
I чужд език
Боряна Кирилова
|
История и цивилизация
Росица Петрова
|
4 |
Математика
Тодорка Иванова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
ЗИП География
Евдокия Карагеоргиева
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
I чужд език
Боряна Кирилова
|
5 |
Счетоводство
Иваничка Стоева
|
I чужд език
Боряна Кирилова
|
ЗИП География
Евдокия Карагеоргиева
|
ЗИП География
Евдокия Карагеоргиева
|
Предпиемачество
Иваничка Стоева
|
6 |
Счетоводство Иваничка Стоева |
Свят и личност
Венелин Кацов
|
Свят и личност
Венелин Кацов
|
Маркетинг
Иваничка Стоева
|
Предпиемачество
Иваничка Стоева
|
7 |
Час на класа
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
СИП БЕЛ
Красимир Александров
|
Маркетинг
Иваничка Стоева
|
. |
. |
Доп.час по ФВС
15.30-16.15
Еленка Йотова
|
. |
СИП БЕЛ
Красимир Александров
|
. |
. |
ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÂ
Седмично разписание-І срок 2020-2021 учебна година
8 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
2 |
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
3 |
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Английски език
Аделина Райкова-Костова
|
Информатика
Ваня Христова
Информатика2гр.
Десислава Йорданова
|
4 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
Информатика
Ваня Христова
Информатика2гр.
Десислава Йорданова
|
5 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Стоянка Николова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Математика
Стоянка Николова
|
6 |
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информационни технологии
Ваня Христова
ИТ 2 група
Десислава Йорданова
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
Английски език
Пламена Кръстeва
|
7 |
Час на класа
Еленка Йотова
|
Философия
Венелин Кацов
|
Изобразително изкуство
Валентина Маринова
|
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.40-15.25
|
. |
. |
. |
. |
.
9 а, сутрин
. |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Философия
Венелин Кацов
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Английски език Аделина Райкова-Костова |
История и цивилизации
Росица Петрова
|
2 |
ИУЧ Информатика
Ваня Христова
ИУЧ информатика2
Десислава Йорданова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
3 |
Музика
Стефан Печикамъков
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
Английски език Аделина Райкова-Костова |
Информационни технологии
Ваня Христова
ИТ 2 група
Десислава Йорданова
|
Английски език Аделина Райкова-Костова |
4 |
Испански език
Венелина Дюлгерова
|
ИУЧ Английски език
Боряна Кирилова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
5 |
Испански език
Венелина Дюлгерова
|
Английски език Аделина Райкова-Костова |
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
6 |
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
Физика и астрономия.
Ваня Рускова
|
География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
7 |
Час на класа
Ивайло Караиванов
|
Физика и астрономия
Ваня Рускова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
. |
. |
. |
. |
. |
Спортни дейности
14.35-15.20
|
. |
. |
.
10 а, сутрин
ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÂ |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
География и икономика.
Евдокия Карагеоргиева
|
Английски език
Боряна Кирилова
|
Философия
Венелин Кацов
|
ИУЧ ИТ
Ваня Христова
ИУЧ ИТ 2 гр.
Десислава Йорданова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
2 |
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Философия
Венелин Кацов
|
Математика
Стоянка Николова
|
ИУЧ ИТ
Ваня Христова
ИУЧ ИТ 2 гр.
Десислава Йорданова
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
3 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Математика
Стоянка Николова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
4 |
Английски език
Боряна Кирилова
|
Химия и опазване на околната среда
Василка Стоянова
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
5 |
ИУЧ Информ.
Ваня Христова
ИУЧ информ.2
Десислава Йорданова
|
Физика и астрономия.
Ваня Рускова
|
ИУЧ Английски език
Боряна Кирилова
|
Биология и здравно образование
Даниела Кенарева
|
География и икономика.
Евдокия Карагеоргиева
|
6 |
Испански език
Венелина Дюлгерова
|
Час на класа
Росица Петрова
|
Физика и астрономия.
Ваня Рускова
|
ИУЧ Английски език
Боряна Кирилова
|
ИУЧ ИТ
Ваня Христова
ИУЧ ИТ 2 гр.
Десислава Йорданова
|
7 |
Испански език
Венелина Дюлгерова
|
Спортни дейности
13.40-14.25
|
Музика
Стефан Печикамъков
|
География и икономика.
Евдокия Карагеоргиева
|
. |
11 а, сутрин
ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÂ |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Руски език В1.1
Екатерина Георгиева
|
ИУЧ История и цивилицации
Росица Петрова
|
Биология и здравн Модул 1 Даниела Кенарева |
Биология и здравно образование-избираем модул
Даниела Кенарева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
2 |
Руски език В1.1
Екатерина Георгиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
Биология и здравно образование-избираем модул
Даниела Кенарева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
3 |
Математика
Тодорка Иванова
|
Английски език В2 Модул1
Аделина Райкова-Костова
|
Гражданско образ
Венелин Кацов
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Физическо възпитание и спорт
Ивайло Караиванов
|
4 |
Биология и здравн Модул 1 образование
Даниела Кенарева
|
Английски език В2-Модул2
Аделина Райкова-Костова
|
Руски език В1.1-Модул 1
Екатерина Георгиева
|
Ангийски език В2 - избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
Руски език В1,1 избираем модул
Екатерина Георгиева
|
5 |
Английски език В2,1
Аделина Райкова-Костова
|
Биология и здравн Модул 1 Даниела Кенарева |
Руски език В1.1-Модул 1
Екатерина Георгиева
|
Ангийски език В2 - избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
Руски език В1.1-Модул 2
Екатерина Георгиева
|
6 |
Английски езикВ2,1
Аделина Райкова-Костова
|
Биология и здравн Модул 1
Даниела Кенарева
|
Английски език В2 Модул3
Райкова-Костова
|
Ангийски език В2 - избираем модул
Аделина Райкова-Костова
|
Руски език В1.1-Модул 2
Екатерина Георгиева
|
7 |
Час на класа
Милена Костадинова
|
. |
Английски език В2 Модул 4
Аделина Райкова-Костова
|
ИУЧФизическо възпитание и спорт
Караиванов
|
. |
. |
Спортни дейности
16.20-17.05
|
. |
. |
. |
. |
.
12 а, сутрин
ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÂ |
Понеделник |
Вторник |
Сряда |
Четвъртък |
Петък |
1 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информационни технологии
Ваня Христова
ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
IІ чужд език Руски език
Екатерина Георгиева
|
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информационни технологии
Ваня Христова
ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
2 |
Български език и литература
Красимир Александров
|
Информационни технологии
Ваня Христова
ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
Информационни технологии
Ваня Христова
ИТ 2 група
Милена Костадинова
|
3 |
IІ чужд език Руски език
Екатерина Георгиева
|
Математика
Тодорка Иванова
|
І чужд език Английски език
Боряна Кирилова
|
І чужд език Английски език
Боряна Кирилова
|
История и цивилизации
Росица Петрова
|
4 |
Математика
Тодорка Иванова
|
География и икономика.
Евдокия Карагеоргиева
|
ЗИП География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Физика и астрономия.
Ваня Рускова
|
І чужд език Английски език
Боряна Кирилова
|
5 |
Счетоводство
Икономика
|
І чужд език Английски език
Боряна Кирилова
|
ЗИП География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
ЗИП География и икономика
Евдокия Карагеоргиева
|
Предпиемачество
Икономика
|
6 |
Счетоводство
Икономика
|
Свят и личност
Венелин Кацов
|
Свят и личност
Венелин Кацов
|
Маркетинг
Икономика
|
Предпиемачество
Икономика
|
7 |
Час на класа
Даниела Кенарева
|
Физическо възпитание и спорт
Еленка Йотова
|
СИП БЕЛ
Красимир Александров
|
Маркетинг
Икономика
|
. |
. |
Доп.час по ФВС
15.30-16.15
|
. |
СИП БЕЛ
Красимир Александров.
|
. |
. |
ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÂ
|
Последно променен на Неделя, 06 Февруари 2022 17:10 |
|
ПРОВЕЖДАНЕ НА ВЪНШНО ОЦЕНЯВАНЕ ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ V И VІ КЛАС. |
|
|
|
Информация за ДЗИ 2009/2010г. |
|
|
|
|
|
|
|
Страница 2 от 4 |